Rate this post

 اغلب افراد تصور می کنند که ماسک های صورت ویژه خانم ها است. در حقیقت چنین تصوری به این دلیل است که خانم ها بیشتر طرفدار ماسک های صورت هستند. آنها عموما روش های زیبایی پوست را دنبال کرده و از ماسک های مختلفی برای زیباتر شدن پوست صورت خود استفاده می کنند. اغلب این افراد حتی از وجود انواع ماسک صورت مردانه بی اطلاع هستند.

با این اوصاف باید عنوان کنیم که پوست صورت بزرگترین اندام بدن انسان است و چه مرد و چه زن باید هر دو به طور یکسان به آن رسیدگی کنند. اما ممکن است آقایان به دلایل مختلفی در این زمینه کم کاری کنند. همین مورد باعث شده تا پوست آقایان نسبت به خانم ها مشکلات بیشتری داشته باشد. افزون بر این موارد پوست صورت مرد ها به دلیل شرایط فیزیکی و البته قرار گیری بیشتر در معرض نور آفتاب، ضخامت بیشتری دارد.

به همین جهت است که برخی از روش‌های درمانی بر روی آنها دیربازده تر می باشد. بر همین اساس است که بایستی از ماسک ها و روش های درمانی مختص به خود استفاده نمایند. ما در ادامه سعی داشتیم تا برخی از انواع ماسک صورت مردانه را خدمت شما عزیزان بیان کنیم.

 

اگر زمان و حوصله ی کافی برای مطالعه تمام متن را ندارید تیتر مورد علاقه ی خود را انتخاب و کلیک نمائید

دلیل استفاده از ماسک صورت مردانه

در واقع اغلب آقایان تا زمانی که دچار مشکل حادی نشوند، به سمت استفاده از روش‌های درمانی نمی‌روند. افزون بر این موارد آنها تمایلی به استفاده از انواع ماسک صورت مردانه ندارند. مردان اغلب روش های پرهزینه تر و خطرناک  را ترجیح می‌دهند تا بتوانند سریعتر به بازدهی برسند. این در حالی است که ماسک صورت مردانه می تواند نتایج بسیار بهتر و البته هزینه‌های کمتری را به همراه داشته باشد.

در واقع این روزها برای اغلب مشکلات پوستی آقایان راهکارهای درمانی خاصی وجود دارد. نکته قابل توجه این است که این ماسک ها عموماً به دلیل غلظت بالای ترکیبات معدنی خود، می توانند نتایج بسیار موثری را به همراه داشته باشند. دلیل این موضوع تناسب با ضخامت پوست آقایان است. ما در ادامه قصد داریم تا برخی از بهترین ماسک های پوست صورت مردانه را خدمت شما عزیزان بیان کنیم. بدون شک این موضوع می تواند به شما کمک کند تا سریعتر مشکلات پوستی خود را برطرف سازید.

مطالعه ی مقاله ( ماسک خانگی برای جوش صورت چرب ) می تواند برای شما سودمند باشد

ماسک صورت مردانه سفید کننده

مواد مورد نیاز:

 1.  یک عدد تخم مرغ
 2.  یک قاشق غذاخوری آب‌لیمو
 3.   نصف قاشق غذاخوری روغن نارگیل
 4.  یک قاشق غذاخوری عسل 
 5.  یک قاشق غذاخوری پودر قهوه

 

مدت زمان استفاده: ۱۵ دقیقه

جهت دریافت مشاوره رایگان کلیک نمائید جهت دریافت مشاوره رایگان کلیک نمائید

دلیل اثرگذاری

یکی از رایج ترین مشکلاتی که آقایان با آن گریبانگیر هستند، تیرگی پوست صورت در اثر تماس مستقیم با نور آفتاب می باشد. به گونه ای که اغلب به آقایان به دلیل قرارگیری بیش از اندازه در معرض نور آفتاب، پوست تیره تری نسبت به خانمها دارند. ترکیبات موجود در این ماسک می تواند به سادگی موجب شفاف‌سازی پوست آنها شود.

قهوه خود خاصیت فنولی دارد و می تواند پوست را روشن کند. از طرفی تخم مرغ هم با توجه به آمینو اسید ها و پروتئین های مغذی خود می‌تواند به شفاف سازی بهتر پوست کمک کند. آبلیمو هم سرشار از ویتامین c بوده و جوانسازی پوست کمک می کند.

عسل نیز خاصیت آنتی باکتریال دارد که موجب پاکسازی سطح پوست از آلودگی ها و روشن سازی آن می‌شود. روغن نارگیل هم به نوبه خود می‌تواند موجب درخشش بیشتر پوست شود. ترکیب کلی آنها در کنار همدیگر می تواند موجب روشن شدن و زیبایی بهتر پوست صورت افراد شود.

 

نحوه استفاده

ابتدا سفیده تخم مرغ را از زرده آن جدا کرده و سفیده را به طور جداگانه درون ظرفی بریزید. این سفیده را آنقدر هم بزنید تا حالت کف مانند خود بگیرد. سپس سایر ترکیبات دیگر را به آن اضافه کرده و به خوبی هم بزنید. ماده به دست آمده را بر روی پوست صورت خود مالیده و به صورت دورانی ۵ دقیقه ماساژ دهید. بعد از این مدت زمان بگذارید تا ۱۵ دقیقه بر روی صورتتان بماند. بعد از این مدت زمان آن را با آب ولرم بشویید. تکرار مداوم این کار به به مدت دو یا سه بار در هفته می تواند نتایج بسیار ایده‌آلی را به همراه داشته باشد.

ماسک صورت مردانه سفید کننده

ماسک صورت مردانه ضد جوش

مواد مورد نیاز:

 1.  یک قاشق غذاخوری عسل 
 2. یک قاشق غذاخوری ماست
 3.  نصف قاشق غذاخوری آب لیمو
 4.  ۲ عدد سفیده تخم مرغ

 

 مدت زمان استفاده: ۱۵ دقیقه

 

دلیل اثرگذاری

جوش صورت به عنوان یکی دیگر از مشکلات رایج تلقی می‌شود که اغلب آقایان با آن درگیر هستند. این موضوع به دلیل عدم رسیدگی مناسب و قرارگیری بیش از اندازه پوست صورت در معرض آفتاب می باشد. ترکیب کلی این موارد در کنار هم دیگر باعث می‌شود تا پوست صورت آقایان درخشش کافی نداشته باشد. به همین جهت است که ماسک زیر می تواند کلیه این مشکلات را به صورت یکجا برطرف نماید.

عس عسل و آبلیمو با استفاده از خاصیت آنتی باکتریال خود می‌توانند موجب پاکسازی و باز شدن منافذ پوست صورت شوند. از طرفی دیگر سفیده تخم مرغ و ماست هم می‌تواند به تنظیم چربی های پوست صورت، آبرسانی و شفافیت آن کمک کنند. ترکیب کلی این موارد در کنار هم دیگر می‌تواند به کاهش جوش‌های صورت افراد کمک کند.

 

 نحوه استفاده

سفیده های تخم مرغ را به همراه آبلیمو ترکیب کرده و آنقدر هم بزنید تا حالتی کف مانند به خود بگیرد. سپس ماست و عسل را هم به آن اضافه کنید و مجددا هم بزنید. ترکیب به دست آمده را بر روی پوست صورت خود بمالید و بگذارید تا ۱۵ دقیقه بماند. بعد از این مدت زمان آن را با آب بشویید. تکرار این کار به مدت سه بار در هفته می تواند نتایج بسیار موثری را به همراه داشته باشد.

ماسک صورت مردانه ضد جوش

ماسک صورت مردانه ضد چروک

 

مواد مورد نیاز:

 1.  یک قاشق چای خوری عسل
 2.  ۲ قاشق غذا خوری ماست
 3.  نصف موز

جهت دریافت مشاوره رایگان کلیک نمائید جهت دریافت مشاوره رایگان کلیک نمائید

مدت زمان استفاده: ۱۵ دقیقه

 

دلیل اثرگذاری

چروک صورت یکی دیگر از مهمترین مشکلاتی است که اغلب آقایان در دهه ۳۰ زندگی خود با آن مواجه می‌شوند. این مشکل باعث می شود تا صورت آقایان پیرتر از سن آنها به نظر بیاید.ین مورد می‌تواند تأثیرات منفی بر روی اعتماد به نفس آنها بگذارد. موز می توانند با کمک ترکیبات منحصر به فرد خود تا حد زیادی چین چروک صورت را کاهش دهد.

در واقع موز سرشار از آنتی اکسیدان ها و ترکیبات مفیدی است که می‌تواند سلول‌های پوست را تغذیه کند. از طرفی دیگر ماست و عسل هم خاصیت جوانسازی دارند و می‌توانند به آبرسانی و سفت شدن پوست صورت شما کمک کنند. همین مورد باعث می شود تا پوست حجیم تر شده و در نتیجه چین و چروک های آن رفع شود.

 

نحوه استفاده

ابتدا موز را به طور کامل له کنید و سپس عسل را هم به آن اضافه کرده و ترکیب نهایی را به خوبی مخلوط کنید. ماده ای که به دست می آید را به آرامی بر روی صورت خود مالیده و چند دقیقه ماساژ دهید. پس از این مدت زمان بگذارید تا ۱۵ دقیقه بر روی صورت شما بماند. پس از این مدت زمان آن را با آب گرم بشویید. تکرار مداوم این کار می‌تواند به کاهش چین و چروک های صورت شما کمک کند.

ماسک صورت مردانه ضد چروک

ماسک صورت مردانه آبرسان

مواد مورد نیاز:

 1.  یک قاشق غذا خوری ژل آلوورا
 2.  یک قاشق غذاخوری روغن نارگیل
 3.  یک عدد قرص ویتامین E

مدت زمان استفاده: ۲۰ دقیقه

مطالعه ی مقاله ( ۵ ماسک نشاسته برای چاقی صورت + نحوه ساخت ) می تواند برای شما سودمند باشد

دلیل اثرگذاری

خشکی پوست جزو شایع‌ترین مشکلاتی است که اغلب آقایان با آن درگیر هستند. این موضوع می‌تواند دلایل مختلفی همچون عدم رسیدگی مناسب به پوست، مصرف دخانیات و موارد مشابه داشته باشد. با این اوصاف اغلب آقایان آن را نادیده می‌گیرند و این مورد هم باعث می شود تا زمینه لازم برای بروز مشکلات دیگری همچون چین و چروک، جوش صورت و… فراهم شود.

رفع این موضوع می تواند نه تنها پوست شاداب تری را به شما ببخشد، بلکه مانع از بسیاری از مشکلات دیگر می شود. ماسک زیر با ترکیبات منحصر به فرد خود می تواند مانع از بروز چنین مشکلاتی شود. در واقع آلوورا و روغن نارگیل موجود در این ترکیب می تواند موجب آبرسانی پوست شود. از طرفی دیگر ویتامین E هم خواص مشابهی دارد. مجموع آنها در کنار همدیگر می توانند خشکی پوست شما را به سادگی برطرف نمایند.

 

نحوه استفاده

ابتدا به کمک یک سوزن محتویات قرص ویتامین E را خارج کرده و سپس ترکیبات دیگر را به آن اضافه کنید. محلول به دست آمده را به طور کامل هم بزنید تا حالتی یک دست خود بگیرید. سپس آن را به آرامی بر روی پوست صورت خود بمالید و بگذارید تا ۲۰ دقیقه بماند. بعد از این مدت زمان ها را با آب گرم بشویید. تکرار این کار به صورت یک روز در میان می تواند به کاهش خشکی پوست صورت شما کمک کند.

ماسک صورت مردانه آبرسان

بهترین ماسک صورت مردانه در بازار

اگرچه اغلب موارد فوق می توان نتایج موثر و عالی را به همراه داشته باشد اما اغلب افراد زمان و یا امکانات لازم برای آماده سازی آنها را ندارد. از طرف دیگر برخی از این ترکیبات می‌تواند در پوست افراد منجر به حساسیت بیشتر شود. به همین جهت است که آن ها تمایل دارند تا محصولات تست شده و ایده هایی را انتخاب کنند.

بر همین اساس است که به دنبال انتخاب بهترین ماسک صورت مردانه می‌روند. در این بین استفاده از ماسک ورقه ای صورت می تواند راهکار بسیار مناسبی باشد. محصول زیر یکی از بهترین ترکیباتی است که می‌تواند در این حیطه برای شما مناسب باشد.

ماسک ورقه ای آبرسان و مرطوب کننده پرتی
ماسک ورقه ای آبرسان پرتی حاوی عصاره عسل و میوه های گرمسیری مختلف از جمله زغال اخته، انگور فرنگی سیاه، تمشک و شاه توت سیاه کمک می کند تا لایه های مختلف پوست آبرسانی ، هیدراته و تغذیه شود و مواد ضروری و لازم تأمین شود . عصاره های مختلف موجود در …..

مشاهده و خرید ماسک ورقه ای آبرسان و مرطوب کننده پرتی

خرید ماسک ورقه ای آبرسان و مرطوب کننده پرتی اصل کره جنوبی