محصولات xuping

معرفی برند ژوپینگ

زیورآلات ژوپینگ یک برند معروف در جواهرات بدلی است، محصولات آن شامل انگشتر، آویز، گوشواره ، دستبند ، گردنبند ، پابند ، النگو، ست زیورآلات ، اکسسوری و غیره می باشد.
جنس محصولات ژوپینگ از فلز مس با روکش طلا یا رادیوم می باشد. جنس نگینهای آن از نوع زیرکن صنعتی با کیفیت بالا و دیگر سنگهای قیمتی است.تخصص ژوپینگ در ساخت زیورآلات بدلی است، امروزه به دلیل کیفیت بالا و ممتاز بودن برند ، محصولات ژوپینگ در تمام دنیا محبوب هستند

ژوپینگ در سال ۱۹۹۱ میلادی در چین تأسیس شد. یکی از استراتژی های اصلی ژوپینگ استفاده از استراتژی های برند همتای خود، سواراسکی بود که این برند جزء ۱۰ برند برتر جهان شناخته شده بود. خریدارانی که خواهان بدلیجات و زیورآلات از جنس زیرکن (نوعی فلز استفاده شده در صنعت بدلیجات که به الماس شرقی معروف است) هستند، عمده ترین گروه مشتریان برند ژوپینگ می باشند. در صنعت جهانی جواهرات، مهم نیست که سواراسکی یا ووژو (نام برند بدلیجات) باشد زیرا در کل به نام الماس شرقی شناخته میشود و حتی اجناس کریستالی دیگر در جهت توسعه این صنعت به کار برده میشود.


کمپانی بدلیجات ژوپینگ در کشور هایی همچون کره، هند، ویتنام، تایلند، برزیل، ایتالیا و آلمان سرمایه گذاری میکنند و محصولات خود را طراحی کرده و با همکاری شرکت های مختلف محصولات را روانه بازار میکنند. تنوع و گوناگونی این محصولات سالانه بیش از هزاران یا میلیون ها قطعه بدلیجات و تزئینات است.


تنوع وسیع، طراحی جذاب و مدل های به روز، جواهرات ژوپینگ را از سایرین متمایز می سازد. مواد خام استفاده شده در ساخت و آبکاری این کمپانی مورد تأئید سازمان SGS و دارانده گواهینامه معتبر می باشد. محصولات این کمپانی استاندارد و مطابق با هرگونه شرایط محیطی میباشد که می تواند در کل جهان عرضه شود.

بیشتر
نمایش 1 - 7 از 7 آیتم
نمایش 1 - 7 از 7 آیتم

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد