ماسک عینکی پد دور چشم ضد چروک و آرامش بخش اسطخودوس بیوآکوا BIOAQUA Eye Care Lavender

جدید

بهترین و جدیدترین ماسک عینکی  پد دور چشم ضد چروک و آرامش بخش اسطخودوس بیواکوا 

BIOAQUA Eye Care Lavender Soothing Skin Care Protect Eyesight Eye Cream Relieve Eye Fatigue moisturizing eye mask Cosmetics 3PCS
  • مدل عینکی 
  • ضد چروک قوی
  • حذف سیاهی دور چشم به صورت کامل
  • ضد ورم و پف دور چشم
  • روشن کننده و شفاف کننده دور چشم
  • مرطوب کننده و آبرسان قوی

جزییات بیشتر

پیشنهاد شگفت انگیز

10,000 تومان

20,000 تومان

- +

برند : BIOAQUA

 
بررسی تخصصی
زیبایی پوست دور چشم ، از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است، زیرا چین و چروک و تیرگی دور چشم‌ ، اثرات نا‌مطلوبی را در ظاهر شخص ایجاد می کند و باعث پیر تر رسیدن آن فرد می شود. برای جلوگیری از چنین مشکلاتی ، و افزایش زیبایی پوست دور چشم و زیبایی صورت استفاده از کرم دور چشم ، و ماسک های مکمل برای رفع چنین مشکلاتی بسیار عالی و تاثیر گذار می باشد ؛ همانگونه که کرم دور چشم و کرم ضد آفتاب از واجبات روتین روزانه مراقبت از پوست محسوب می شود، استفاده از ماسک های دور چشم هم ، از اهمیت فوق العاده ای بر خوردار است که باید آن را جدی بگیریم. ما در طول زندگی ، از ماسک ها و محصولاتی مراقبتی، بسیاری استفاده می کنیم که از آن جمله می توان، به ماسک لیفتینگ صورت، ماسک صورت برای شفاف شدن پوست و غیره اشاره کرد، که ماسک دور چشم را هم باید برای هر چه زیباتر شدن و جلوگیری از تسریع پیری پوست، در برنامه روتین‌ هفتگی و ماهانه خود قرار دهیم.
فروشگاه اینترنتی گارنی ، ماسک دور چشم شگفت انگیزی را معرفی می کند، جدیدترین ماسک عینکی پد دور چشم ضد چروک و آرام بخش اسطوخودوس بیوآکوا ، این ماسک بی نظیر به طور کلی تمام خستگی که در طول روز متحمل شده ایم را از بین می برد ، و حس لطافت و تازگی را در ما زنده می کند، با ایجاد حس تازگی و آرامش و آن گرمی لذت بخشی که برایمان ایجاد کرده، به یکباره تمامی چین و چروک ها و تیرگی های پوست را از بین می برد و قدرت خونرسانی به سطح پوست را افزایش می دهد که همین امر، باعث درخشان و زیباتر رسیدن پوست دور چشم ما خواهد شد. ماسک عینکی اسطوخودوس آرام بخش دور چشم ضد پف و ضد ورم فوق العاده ای محسوب می شود و در از بین بردن تیرگی و چروک دور چشم تاثیر فوق العاده ای می گذارد، و در ادامه باید گفت که این ماسک دور چشم شگفت انگیز، با آبرسانی عمیق درخشندگی و گودی زیر چشم را کاملا برطرف و جلوه زیبایی را نیز، به آن می بخشد. استفاده مداوم، از ماسک عینکی دور چشم، سلول های پوستی دور چشم را تقویت می کند و از پیری زودرس آن جلوگیری به عمل می آورد.

 
جزئیات فنی
برندBioAqua
نوعماسک دور چشم
جنسیتمشترک
قابلیت هاایجاد گرمای آرامش بخش بر روی چشم ها ، مرطوب کننده و آبرسان قوی
سایر مشخصاتاز بین بردن خستگی و پف چشم ها و آرامش دهنده چشم
تاریخ انقضاء2021
درجه کیفیOrginal

8 محصول مشابه یافت شد