ماسک صورت درمان آکنه و جوش صورت کاکتوس بیوآکوا BioAqua Remove Acne Mask

NO. BQY2910

جدید

بهترین و جدیدترین ماسک صورت درمان آکنه و جوش صورت کاکتوس بیوآکوا

BioAqua Remove Acne Mask
  • ضد جوش صورت و آکنه
  • ضد چروک و ضد پیری پوست
  • مرطوب کننده پوست
  • متعادل سازی چربی پوست
  • سفید و روشن کننده پوست

جزییات بیشتر

13,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست

برند : BIOAQUA

 
بررسی تخصصی
بسیاری از افراد به دنبال‌ محصولی با تأثیر آنی برای ریشه کردن‌ جوش صورت هستند.جوش صورت و آکنه بر روی زیبایی پوست و زیبایی صورت تأثیرگذار است به همین‌ جهت استفاده از محصولات برای رفع چنین‌ مشکلاتی ضرورت می یابد.بسیاری از افراد در مواقع حساس که می توان به ملاقات های کاری و یا میهمان ها اشاره کرد دچار جوش صورت می شوند.به همین‌ جهت به دنبال محصولی با تأثیر آنی هستند که از آن‌جمله می توان به بهترین‌ ماسک صورت برای جوش اشاره کرد.البته که استفاده از محصولات ضد جوش برای پاکسازی و مراقبت از پوست هم به درمان‌ جوش صورت کمک چشمگیری می کند.
پاکسازی پوست‌ ، پوست را عمیقاً تمیز کرده و محیط را برای رشد و تکثیر جوش مزاحم از بین‌می برد ؛ بخصوص اگر بعد از پاکسازی پوست که منافذ کاملاً تمیز است از ماسک صورت برای جوش و کاهش جوش استفاده کنیم.
فروشگاه اینترنتی گارنی برای رفع جوش و آکنه های صورت ماسک صورتی را که تأثیرآن هم‌ بسیار فوری و تأثیر گذار است را معرفی می کند؛ ماسک صورت درمان آکنه و جوش صورت کاکتوس بیوآکوا ؛ این‌ ماسک‌ صورت شگفت انگیز با متعادل کردن‌ چربی پوست ؛ جوش و آکنه های پوستی را حذف و به زیبایی پوست و زیبایی صورت ما‌ می افزاید.
همچنین در کاهش رنگدانه های پوستی بسیار عالی عمل کرده و پوست را سفید و روشن و شفاف می کند.از خواص دیگر این‌ ماسک فوق العاده ؛می توان‌ به ضدچروک‌ بودن و آبرسان بودن آن اشاره کرد . ماسک صورت کاکتوس یکی از بهترین‌ ماسک ها برای جوش صورت است که به سرعت تأثیرات خود را نمایان‌ و از التهاب وتکثیر جوش جلوگیری می کند و  به زیبایی پوست و زیبایی صورت ما می افزاید.

 
جزئیات فنی
برندBioAqua
جنسیتمشترک
وزن30g
تاریخ تولید2018
تاریخ انقضاء2021
درجه کیفیOrginal
قابلیت هااصالت و کیفیت کالا

30 محصول مشابه یافت شد