ماسک صورت ضد آلرژی عصاره بابونه بیوآکوا BioAqua Anti-Allergy Mask

جدید

بهترین و جدیدترین ماسک صورت ضد آلرژی عصاره بابونه بیواکوا 

Anti-allergy mask, beauty chamomile extract face mask, remove acne blackhead nose mask sheet, Korean cosmetics brand
  • کمک به درمان و بهبود سریع آکنه و جوش صورت
  • متعادل سازی چربی پوست
  • روشن و سفید کننده پوست
  • حذف لک و تیرگی های پوست
  • آبرسانی و بهبود رطوبت پوست

جزییات بیشتر

پیشنهاد شگفت انگیز

10,500 تومان

19,000 تومان

- +

برند : BIOAQUA

 
بررسی تخصصی
با افزایش‌ سن‌ ؛ قوام‌ پوست کاهش می یابد که از این‌ رو باید مراقبت از پوست را جدی بگیریم.حال دراینجا سوال پیش می آید که چرا قوام‌ پوست با افزایش سن‌ کاهش می یابد ؛ زیرا کلاژن‌ در بدن‌ کاهش یافته و وقتی کلاژن‌ پوست کم شود قوام پوست را هم کم‌ می کند در واقع کلاژن‌ و قوام پوست با هم رابطه مستقیم‌ دارند. کاهش کلاژن‌ و عدم‌ رسیدگی و مراقبت از پوست‌ باعث ایجاد‌ لک صورت می شود . وقتی در قسمتی از پوست کلاژن‌ تخریب می شود رنگدانه ها به یاری پوست می شتابند و همین‌ سبب ایجاد لک صورت می شود که استفاده از کرم ضد لک در این‌ مواقع ضرورت می بابد .
بسیاری از افراد بخصوص خانم ها به بعضی از مواد آرایش صورت و محصولات مراقبتی پوست‌ و ماسک های روشن کننده و ضد لک پوست آلرژی دارند .استفاده از ماسک های ضد لک در کنار کرم ضد لک به عنوان مکمل می توان‌ کمک چشمگیری به حذف لک های صورت کند که همین‌ امر سبب افزایش زیبایی  پوست و زیبایی صورت ما خواهد شد ؛ از این رو فروشگاه اینترنتی گارنی نوید ماسک شگفت انگیز معجزه آسایی را برای افرادی که به ماسک ها و یا کرم های ضدلک آلرژی دارند را می دهد ؛ ماسک صورت ضد آلرژی عصاره بابونه بیوآکوا ؛ این‌ ماسک‌ شگفت انگیز ؛ لک های تیره و سیاهی های پوست را حذف می کند و باعث سفید و روشن‌ شدن‌ رنگ‌ پوست می شود همچنین‌ با متعادل کردن‌ چربی پوست ؛ تمامی جوش ها و آکنه های پوستی را بهبود می بخشد.
از ویژگی دیگر این‌ ماسک فوق العاده می توان به آبرسانی و مرطوب کنندگی آن اشاره کرد.استفاده از ماسک صورت ضدآلرژی بابونه بیوآکوا برای افرادی که با حساسیت های شدید پوستی مواجه هستند می تواند کمک چشمگیری به آن‌ها کند.استفاده مکرر از این‌ ماسک صورت زیبایی صورت‌ را دو چندان‌ می کند و انرژی خاصی را به پوست می بخشد.

 
جزئیات فنی
برندBioAqua
نوعماسک ورقه ای
جنسیتمشترک
قابلیت هااصالت و کیفیت کالا
وزن30g
تاریخ تولید2018
تاریخ انقضاء2021
درجه کیفیOrginal

30 محصول مشابه یافت شد