ماسک صورت روشن کننده و مرطوب کننده پوست لوبیای سیاه ایمیج Images Black Been Mask

جدید

بهترین و جدیدترین ماسک صورت روشن کننده و مرطوب کننده پوست لوبیای سیاه ایمیج
Black bean black tea black tea clear turbidius black mask refreshing control oil nourishing the skin moisturizing facial mask
  • روشن کننده و سفید کننده پوست قوی
  • کنترل چربی پوست و جلوگیری از جوش صورت و آکنه
  • تغذیه و تأمین مواد مورد نیاز پوست
  • ترمیم منافذ باز پوست
  • حذف لک های رنگی پوست

جزییات بیشتر

پیشنهاد شگفت انگیز

12,000 تومان

20,000 تومان

- +

برند : images

 
بررسی تخصصی
ماسک صورت از روند پیری سلول های پوست جلوگیری می کند؛زیرا تاثیر آن آنی بوده و پوست بعد از ۲۰دقیقه تغذیه می شود که همین‌امر سبب می شود که چرخه سلولی و بافت پوست دیرتر از قبل این روند را طی کند . ماسک ها انواع مختلفی دارند که از آن جمله می توان به ماسک صورت زعفران ، انار ، گیلاس ، آلورا و...اشاره کرد . استفاده از ماسک صورت ، در زیبایی پوست و همچنین زیبایی صورت نقش مهمی را ایفا می کند ، زیرا استفاده از ماسک صورت ، شاداب و زیبایی آن را دوچندان می کند.
حال در اینجا می خواهیم‌ به بررسی یک ماسک پرطرفدار عالی با کیفیت فوق العاده بپردازیم‌ : ماسک صورت مرطوب کننده پوست لوبیای سیاه ایمیج؛این‌ماسک پرطرفدار رنگدانه های پوست را تحت تاثیر قرار داده و رنگ پوست را سفید و روشن‌ می کند ، طوری که بعد استفاده از این‌ ماسک خارق العاده متوجه تغییر رنگ پوست خود خواهید شد که این‌ امر سبب حذف لکه های رنگی پوست می شود و زیبایی صورت و همینطور زیبایی پوست شما را چندین‌ برابر می کند.
ماسک صورت لوبیای سیاه ایمیج‌ در ترمیم‌ منافذ پوست پرتقالی یا همان‌ منافذ باز بسیار مؤثر می باشد . این‌ ماسک‌ شگفت انگیز در کنترل چربی پوست و جلوگیری از ایجاد جوش و آکنه بسیار قوی عمل می کند در کل بهترین‌ ماسک روشن کننده پوست‌ محسوب می شود . امروز سؤال اکثر مردم‌ مخصوصا خانم‌ها این‌ است‌که بهترین‌ ماسک برای شفافیت پوست کدام‌است؟ می توان گفت‌ ماسک‌ لوبیای سیاه ایمیج‌ تأثیر فوق العاده در شفافیت و سفیدن شدن‌ پوست صورت و کاهش تیرگی و لک های پوستی دارد .
بسیاری از کیلینیک های پوستی که کار پاکسازی پوست را انجام‌می دهند در آخرین‌ مرحله که پوست‌ لایه برداری و منافذ تخلیه شده و کاملا تمیز و آماده است از ماسک صورت برای تقویت پوست‌ استفاده می کنند که همین‌ امر زیبایی پوست‌ را تحت تاثیر قرار می دهد به طوری که بعد پاکسازی پوست تغییر چشمگیری را مشاهده خواهید کرد.اگر به دنبال مراقبت از پوست خود هستید‌،ماسک صورت را متناسب با نیازهای پوستی خود انتخاب کنید به طور مثال ماسک‌ صورت لوبیای سیاه برای شخصی که‌ دچار لک های تیره و جوش صورت می باشد و دنبال راه حلی برای سفید شدن‌ پوست صورت و رفع جوش هایشان‌ است گزینه بسیار مناسبی هست پس از این‌ رو ماسک‌ صورت تان رو برحسب نیازهای پوست تان‌انتخاب کنید تا نتیجه مطلوب تری بگیرید.

 
جزئیات فنی
برندImages
نوعماسک ورقه ای
جنسیتمشترک
قابلیت هااصالت و کیفیت کالا
وزن25g
تاریخ تولید2018
تاریخ انقضاء2021
درجه کیفیOrginal

30 محصول مشابه یافت شد