ماسک صورت مغذی و روشن کننده پوست زعفران بئوتوا BEOTUA Saffron Plant Extract Face Mask

جدید

بهترین و جدیدترین ماسک صورت مغذی و روشن کننده پوست زعفران بئوتوا 

BEOTUA Facial plant extract Mask Face Mask Deep Nourish Brighten Moisturizing Hyaluronic Acid Beauty Skin Care Sheet Mask
  • روشن کننده و سفید کننده پوست
  • تغذیه عمیق و تأمین مواد مورد نیاز پوست
  • متعادل ساز چربی پوست 
  • مرطوب کننده و آبرسان
  • ضد جوش و درمان آکنه
  • تهیه شده از عصاره گیاهان طبیعی

جزییات بیشتر

تمام شد

این محصول در انبار موجود نیست
 
بررسی تخصصی
یکی از مؤثرترین راه های مراقبت از پوست ، استفاده از ماسک صورت زعفران ‌می باشد . مراقبت از پوست و استفاده از بهترین ماسک صورت ، زیبایی پوست و همچنین زیبایی صورت شما را افزایش می دهد به همین جهت استفاده از ماسک صورت در هفته دو الی سه بار برای زیبایی هر چه بیشتر پوست مان لازم وضروری است.
حال در اینجا می خواهیم خواص و ویژگی های ماسک صورت زعفران را بیان کنیم : تنها ایرادی که می توان از زعفران گرفت گران بودن آن محصول است ولا غیر.... این محصول برای پوست معجزه می کند به طوری بعد از یکبار استفاده تأثیرش را به وضوح خواهید دید .امروزه سؤال بیشتر خانم ها این است که برای سفید شدن پوست چه باید کرد؟ یا بهترین‌ ماسک صورت برای شادابی پوست کدام ماسک است؟ از این قبیل سؤال ها زیاد پرسیده می شود . ماسک صورت زعفران‌‌ برای همه افراد مناسب است ، بخصوص افرادی که پوست دهیدراته و خشک و کدری دارند ، این‌ ماسک می تواند کمک چشمگیری به آنها کند . زعفران در درمان آکنه و  جوش صورت قوی عمل می کند و آنها را بهبود می بخشد ، همچنین رنگ پوست را روشن و سفید و شفاف می کند و مغذی پوست می باشد و پوست را هیدراته و تقویت می کند .حال در اینجا می خواهیم نظریه چند متخصص پوست را درباره اهمیت و زیبایی ماسک صورت زعفران بر پوست مان را مورد برسی قرار دهیم :
زعفران دارای ترکیبات گوناگونی می باشد که این ترکیبات حدوداً به ۱۴۰ الی ۱۵۰ ترکیب هم می رسد که از آن جمله می توان به کارتونئیدها و آنتی اکسیدان ها اشاره کرد . متخصصان‌ پوست بر این باورند که استفاده از ماسک زعفران پیری پوست را به تعویق می اندازد که علت آن هم ثابت شده است و همچنین برای کسانی که دچار سوختگی‌ پوست بر اثر تابش مستقیم نور آفتاب شده اند ،هم بسیار مؤثر می باشد و لطافت و زیبایی دوباره ای به پوست صورت می بخشد به همین‌جهت است که می گویند ماسک صورت زعفران به سفید شدن پوست صورت کمک چشمگیری می کند‌ . زعفران بر شفافیت و زیبایی پوست می افزاید و پوست را ویتامینه و شاداب می کند .
فروشگاه اینترنتی گارنی پس از چندین‌ماه تحقیق ماسک‌ روشن‌کننده زعفران‌ را که‌ کیفیت فوق العاده بالایی دارد را به مشتریان‌خود معرفی کرده است و بالای ۹۶ درصد رضایت خود را از استفاده از این‌ ماسک شگفت انگیز بخصوص تأثیر آن در سفید شدن پوست را اعلام‌کرده اند و اظهار داشته اند که زعفران تولد دوباره ای را به پوست شان بخشیده است.

 
جزئیات فنی
برندBEOTUA
جنسیتمشترک
وزن25g
تاریخ تولید2018
تاریخ انقضاء2021
درجه کیفیOrginal
قابلیت هااصالت و کیفیت کالا

30 محصول مشابه یافت شد