ماسک صورت شب ضد پیری انارقرمز بیوآکوا BIOAQUA Red Pomegranate Sleeping Mask

جدید

بهترین و جدیدترین ماسک صورت شب ضد پیری انار سرخ بیوآکوا 
BIOAQUA  Red Pomegranate Moisturizing Sleeping Mask Nourishing Anti-aging
  • حاوی : هیالورونیک اسید بوتاکس طبیعی ،‌ عصاره انار قرمز ، گلیسیرین 
  • ضد چروک 
  • سفت کننده 
  • لیفت صورت 
  • روشن و شفاف شدن پوست پس از استفاده 
  • افزایش جریان خون در بافت پوست 

جزییات بیشتر

پیشنهاد شگفت انگیز

53,000 تومان

75,000 تومان

- +

برند : BIOAQUA

 
بررسی تخصصی
استفاده از ماسک صورت شب ؛ به تقویت و زیبایی پوست کمک چشمگیری می کند . برای داشتن زیبایی پوست و زیبایی صورت ؛ استفاده از ماسک صورت شب‌ ،لازم و ضروری است . ماسک صورت‌ شب علاوه بر تقویت‌ و زیبایی پوست باعث به تعویق افتادن سلول های پوستی شده و پوست را جوان و شاداب و با طراوت نگه می دارد.
حال در اینجا می خواهیم نظریه چندین‌ متخصص پوست را درباره ماسک شب صورت مورد بررسی قرار دهیم ؛ متخصصین‌ پوست ؛ بر این‌ باورند که استفاده از ماسک شب سلول های پوست را تقویت کرده و انسجام و زیبایی پوست را دو چندان می کند به طوری اگر شخصی استفاده از ماسک شب را از سنین‌ جوانی شروع کند ؛ در سنین‌ میانسالی پوستی جوان‌ و زیبا خواهد داشت.
ماسک صورت شب ضد پیری انار قرمز بیوآکوا ؛ این‌ ماسک شگفت انگیز حاوی هیالورونیک‌ اسید‌ می باشد که‌ پوست ما را به صورت طبیعی بوتاکس و لیفت می کند ؛ همچنین ضد چین و چروک‌ قوی محسوب می شود .ماسک صورت شب مغذی انار در روشن و سفید کردن‌ رنگ پوست‌ کمک چشمگیری می کند که نتیجه ی استفاده از این‌ ماسک شگفت انگیز، افزایش زیبایی پوست و زیبایی صورت ما خواهد شد.بنابراین‌ برای داشتن پوستی زیبا و درخشان استفاده از این‌ ماسک شگفت انگیز مفید و فوق العاده تاثیر گذار خواهد بود.

 
جزئیات فنی
برندBioAqua
جنسیتمشترک
وزن120g
تاریخ انقضاء2021
درجه کیفیOrginal
قابلیت هااصالت و کیفیت کالا

13 محصول مشابه یافت شد