ماسک صورت گرانول جلبک دریایی خالص بیوآکواBIOAQUA Pure Seaweed Alga Mask Powder

جدید

بهترین ماسک صورت گرانول جلبک دریایی خالص بیوآکوا

BIOAQUA Pure Seaweed Alga Mask Powder Algae Mask Acne Spots Remove Whitening&Moisturizing Facial Mask
  • ترکیبات : 
  • پودر گرانول خالص جلبک دریایی 
  • پاکسازی پوست
  • سفید شدن پوست 
  • لیفت صورت قوی 
  • ضد چین و چروک 
  • متعادل کردن پیگمنت های رنگی پوست 
  • آبرسانی عالی

جزییات بیشتر

پیشنهاد شگفت انگیز

0 تومان

تمام شد

این محصول در انبار موجود نیست

برند : BIOAQUA

 
بررسی تخصصی
طرز استفاده : 
ذرات ماسک جلبک دریایی را در کاسه ماسکبریزید . در این زمان شما می توانید آب (آب، آب معدنی یا آب گرم را ترجیحا از آب استفاده کنید)، شیر یا آب خالص را به هم بزنید تا ذرات جلبک دریایی را به هم بزنید تا جایی که جلبک های جلبک دریایی تمام شود. اگر بخواهید پودر مروارید کمی اضافه کنید، بهتر است مخلوط پودر مروارید و دانه های جلبک دریایی و سپس آب را اضافه کنید تا اطمینان حاصل شود که پودر مروارید به طور مساوی با ماسک مخلوط شده است.
پاک کردن پاکسازی: قبل از استفاده از ماسک، مطمئن شوید که آرایش را کاملا با آب پاک کنید و پاک کنید با پاک کننده صورت. بهتر است کراتین را یک بار در هفته بردارید تا منافذ باز شود تا بتواند واردات صاف و جذب مواد مغذی ماسک را تسهیل کند. ماسک را اعمال کنید: ماسک گرانول جلبک چسبنده را در کاسه ماسک به کف دست خود قرار دهید، آن را به آرامی با هر دو دست بچرخانید و آنرا به اندازه دو سوم کل چهره بکشید، نگاه کردن (چهره، چهره) ماسک را به مرکز صورت اعمال کنید، سوراخ بینی ها را بکشید، نفس را روشن کنید، و سپس چشم ها را باز کنید، دهان را نمی توان با دست بچینید، به طوری که لب ها نیز می توانند به طور کامل هیدرات شوند. سپس ماسک را به آرامی به صورت کامل فشار دهید و نقطه ضخیم را به ناحیه اعمال نشده فشار دهید.
این قسمت بسیار مهمی است که از ماسک گرانول جلبک دریایی استفاده می شود که بسیار آسان است. از آنجا که ماسک گرانول جلبک دریایی نسبتا ضخیم است، بر روی صورت تسکین نمی یابد، بسیاری از دختران دوست دارند در انجام ماسک دیگر کارهای دیگری انجام دهند، اما ماسک گرانول جلبک دریایی نسبتا ماسک دیگر نسبتا سنگین است. هنگام ایستادن، به علت گرانش ماسک پوست صورت را از بین می برد، که باعث می شود پوست صورت به مدت طولانی سفت شود، بنابراین برای مدتی به آرامی دروغ می گوید، به طوری که پوست به طور کامل می تواند آب را جذب و مواد مغذی را جذب کند .
مدت استفاده : پس از حدود 30 دقیقه ماسک را حذف کنید، ذرات باقیمانده جلبک دریایی را با آب بشویید و سپس یک لایه ی لوسیون را برای تغذیه پوست و رطوبت استفاده کنید.
 
جزئیات فنی
برندBioAqua
جنسیتمشترک
وزن200g
تاریخ تولید2018
تاریخ انقضاء2021
درجه کیفیOrginal
جنسپودر گرانول جلبک دریایی خالص
رنگقهوه ای
سایر مشخصاتپاکسازی ، لایه برداری ، آبرسانی فوق العاده ، ضد چین و چروک و تقویت کننده پوست ، روشن کننده

30 محصول مشابه یافت شد